Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Τώρα είναι 17 Ιούλ 2018, 04:23

Απαντήστε στο θέμα  [ 12 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
 Οι μετοχές ανήκουν στο Δαμήλο...! 
Συγγραφέας Μήνυμα
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Απάντηση με παράθεση
Ιδιαίτερα αποκαλυπτικός για την περίοδο που βρίσκεται στο πόστο του Α’ Αντιπροέδρου της ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς και τα όσα έχει συναντήσει, εμφανίστηκε ο Χάρης Τσομίδης σε δηλώσεις του στο «Αθλητικό Metropolis». Ο παράγοντας των «κοκκινόμαυρων» αναφέρθηκε ιδιαίτερα στα πεπραγμένα των προηγούμενων διοικήσεων, τονίζοντας τις ευθύνες που αναλογούν στον Ηλία Δαμήλο, ο οποίος πάντως αναμένεται μέσα στις επόμενες ημέρες να έχει συζητήσεις με τους δικηγόρους των φερόμενων ως μεγαλομετόχων της ΠΑΕ. Επιπλέον, χαρακτήρισε εικονική την μεταβίβαση των μετοχών απ’ τον κ. Δαμήλο προς τους κ.κ. Χοιρίδη, Ντέμο και Κρητικό, καθώς τα συμφωνητικά που υπογράφτηκαν δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση.

«Απροστάτευτος ο Απόλλων»

Στις συνεδριάσεις της Ένωσης Β’ και Γ’ Εθνικής, αναφέρθηκε αρχικά ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Απόλλων και τόνισε την χαρακτηριστική απουσία των πρώην «διοικούντων» απ’ τα κέντρα αποφάσεων, κάτι που φυσικά επηρέασε και την πορεία της ομάδας στο πρωτάθλημα: «Εδώ και ενάμιση μήνα δίνω αδιάλειπτα το παρών στις συνεδριάσεις της Ένωσης, όπου προσπαθούμε να κάνουμε αισθητή την φωνή του Απόλλωνα και να μην βοηθάμε την ομάδα από κάθε πλευρά. Με την προηγούμενη διοίκηση, ο Απόλλων ήταν εντελώς απροστάτευτος, καθώς απουσίαζε απ’ τα κέντρα που λαμβάνονται όλες οι αποφάσεις. Νομίζω ότι αδικούμε τη λέξη χάος αν επιχειρήσουμε μ’ αυτήν να περιγράψουμε την κατάσταση που παραλάβαμε όταν αναλάβαμε τη διοίκηση της ΠΑΕ. Άλλωστε, οι «κύριοι» αυτοί ήρθαν στην διοίκηση με αποκλειστικό σκοπό να «λυμαίνονται» τα έσοδα της επί όσους μήνες θα βρίσκονταν στο τιμόνι της ομάδας. Σίγουρα όμως, ο κ. Δαμήλος δεν είναι άμοιρος ευθυνών, καθώς ήταν αυτός που τους έδωσε τον έλεγχο του Απόλλωνα στους συγκεκριμένους ανθρώπους».

«Ευτυχώς μπλόκαραν τις εκχωρήσεις»

Στη συνέχεια έγινε αναφορά στα οικονομικά της ΠΑΕ, στην επιχειρούμενη σωστή διαχείριση από πλευράς των νυν διοικούντων, αλλά και στις κινήσεις που πρόκειται να γίνουν από εδώ και πέρα, ώστε να εξασφαλιστούν τα απαραίτητα χρήματα για να «βγει» η φετινή ομολογουμένως δύσκολη σεζόν: «Είναι γεγονός ότι από αυτά που έχουμε δει, καταλάβαμε πως οι συγκεκριμένοι «κύριοι» ήρθαν να πάρουν χρήματα. Πλέον όμως, τον αποκλειστικό λόγο έχει η Δικαιοσύνη και το ΣΔΟΕ, όπου και έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη. Εμείς απ’ την πλευρά μας, έχουμε έναν «Γολγοθά» μπροστά μας και οφείλουμε στο μέτρο του δυνατού να ισορροπήσουμε τις υποχρεώσεις. Θα προσπαθήσουμε να πραγματοποιήσουμε συμμάζεμα στα οικονομικά και να εκμεταλλευτούμε κάθε πιθανό έσοδο, είτε από δικά μας χρήματα, είτε από τους συνδέσμους, είτε από φίλους μας, προκειμένου να τελειώσει η χρονιά. Πρωταρχικός φυσικά στόχος είναι να σωθεί αγωνιστικά η ομάδα, καθώς σε διαφορετική περίπτωση ό,τι και να συμβεί στα οικονομικά δεν θα έχει κανένα αποτέλεσμα. Ευτυχώς πάντως μας έχει βοηθήσει ο κ. Καλογιάννης, ιδιαίτερα στην περίπτωση της τελευταίας εκχώρησης απ’ τον ΟΠΑΠ, η οποία επρόκειτο να κατατεθεί στον κ. Χοιρίδη, αλλά προς τιμήν του ο πρόεδρος της ΕΕΑ «μπλόκαρε» τα χρήματα για να μην καταλήξουν εκεί που δεν πρέπει. Άλλωστε και η προτελευταία δόση εκεί επρόκειτο να καταλήξει, σε απίθανα συμβόλαια που αντικρίσαμε όταν αναλάβαμε, αλλά και σε… επαγγελματίες μάνατζερ με τους οποίους υπήρχαν δεδομένες συμφωνίες».

«Δεν ισχύουν τα συμφωνητικά»

Το σημαντικότερο ζήτημα που απασχολεί πλέον τον Απόλλωνα (πλην φυσικά του αγωνιστικού που… προέχει όλων) είναι το μετοχικό και ο κ. Τσομίδης αναφέρθηκε εκτενέστατα στο θέμα, τονίζοντας: «Με προσωπικές ενέργειες κατάφερα να συναντηθώ δύο φορές με τον κ. Δαμήλο, καθώς αυτός είναι που πρέπει να φέρει τις μετοχές πίσω. Δεσμεύτηκε ότι σε εύλογο χρονικό διάστημα θα τις επιστρέψει, όμως η καταληκτική ημερομηνία που είχαμε θέσει από κοινού ξεπεράστηκε και δεν είδαμε καμία εξέλιξη. Άλλωστε, το μεγαλύτερο πρόβλημα πλέον το έχει ο κ. Δαμήλος, καθώς οι μετοχές ανήκουν σε αυτόν και η Πολιτεία θα «κυνηγήσει» αυτόν για τα χρέη. Τα συμφωνητικά που είχαν υπογραφεί μεταξύ τους δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση, καθώς δεν κατατέθηκαν ούτε στην ΕΕΑ, ούτε στο Υπουργείο Ανάπτυξης. Το μόνο για το οποίο φρόντισαν οι συγκεκριμένοι, ήταν να καταθέσουν μια πράξη στην Εφορία, ούτως ώστε να μπορούν να εισπράττουν τα χρήματα. Από εκεί και πέρα δεν προέβησαν σε καμία άλλη κίνηση, καθώς το καθεστώς για τις ΠΑΕ είναι αρκετά δύσκολο, αλλά δεν ενδιαφέρθηκαν να προβούν σε κάτι περισσότερο».

Αύριο ή μεθαύριο το ραντεβού

Τέλος, υπήρξε αναφορά στις επόμενες κινήσεις που θα γίνουν, με σημαντικότερη όλων την συνάντηση του Δαμήλου με τους δικηγόρους των κ.κ. Χοιρίδη, Ντέμου, Κρητικού την προσεχή εβδομάδα. Αναλυτικά αναφέρθηκε: «Ο κ. Δαμήλος είναι αυτός που «έδωσε» τις μετοχές, άρα έχει τον τρόπο να τις πάρει πίσω, είτε δικαστικά είτε… στα ίσια. Ο φάκελος μας για τις μηνύσεις που πρόκειται να γίνουν είναι έτοιμος, γι’ αυτό και ο κ. Δαμήλος ξέρει ότι πρέπει να κάνει κάτι πριν την Πρωτομαγιά. Μάλιστα, όπως ανέφερε σε κατ’ ιδίαν συζήτηση μας την Δευτέρα ή την Τρίτη θα πραγματοποιηθεί ραντεβού μεταξύ του ιδίου και των δικηγόρων των φερόμενων ως μεγαλομετόχων, στο οποίο θα παραβρεθώ και εγώ προσωπικά. Αυτό που θέλω να τονίσω εγώ, είναι πως υπάρχουν άνθρωποι διατεθειμένοι να επενδύσουν στον Απόλλωνα, αλλά πώς να βάλουν τα χρήματα τους όταν δεν γνωρίζουν που βρίσκονται οι μετοχές; Συγκεκριμένα, ο κ. Κοράκης είναι προσωπικός μου φίλος, πολύ αξιόλογος επιχειρηματίας και είναι διατεθειμένος να βάλει άμεσα χρήματα στην ομάδα, αλλά αυτό που θέλει και θέλουμε όλοι μας είναι να πιάσουν τόπο. Σε περίπτωση που δεν υπάρξει εξέλιξη στα διοικητικά, είναι σίγουρο πως θα αντιμετωπίσουμε πρόβλημα με την αδειοδότηση ενόψει της νέας χρονιάς. Τα χρέη μας τυπικά ανέρχονται στα 4 εκατ. €, όμως ουσιαστικά μπορούμε να τα συρρικνώσουμε σε 1,7 εκατ. Το πλάνο μας είναι διετές, ένα χρονικό διάστημα μέσα στο οποίο θα επιχειρήσουμε να απαλείψουμε εντελώς τα χρέη αυτά», κατέληξε ο κ. Τσομίδης.

πηγή metropolisradio

26 Απρ 2009, 12:38
Προφίλ WWW
Φίλαθλος
Φίλαθλος

Απάντηση με παράθεση
μακάρι οι κύριοι στη διοίκηση να μπορέσουνε να βρούνε τρόπο να λυθεί το πρόβλημα καταρχήν των μετοχών και μετά ο βραχνάς των χρεών

κύριοι ο κόσμος του απόλλωνα είναι μαζί σας και περιμένει απο εσάς κάθε μέρα να ακούσει κάποια ευχάριστα νέα

να είστε δυνατοί και ελπίζω να τα καταφέρετε για το καλό του συλλόγου που τόσο αγαπάμε

πρέπει να πληρώσουν στη δικαιοσύνη αυτά τα λαμόγια όμως όπως ο δαμήλος για να μπει ένας "φόβος" σε κάθε νέο λαμόγιο που θα σκεφτεί να καταστρέψει έτσι ένα σωματείο

26 Απρ 2009, 20:22
Προφίλ
Αρχάριος
Αρχάριος

Απάντηση με παράθεση
To ότι κάποια στιγμή πρέπει ο καθένας να πληρώνει και να λογοδοτεί για ότι κάνει έιναι ένα θέμα που πρέπει να απασχολεί περισσότερο το κράτος, την δικαιωσήνη και τελικώς τους Έλληνες πολίτες (και στην τελική όλους εμάς σαν Απολλοναίους, Ποντιους και Καλαμαριώτες). Δεν μπορεί κανένας να "αρπάζει" (αφού περί αρπαγής πρόκειται) και να σηκώνεται να φεύγει. Καλό θα ήταν να τιμωριθούν μερικοί για να γίνει παράδειγμα για τους υπόλοιπους. Αλλά εάν μπεί το ΣΔΟΕ στην ομάδα και τιμωριθεί ο Δαμήλος αυτό θα μας συμφέρει ή θα έχει συνέπειες που κανένας Απολλοναίος δεν θα θέλει? evil1

27 Απρ 2009, 10:43
Προφίλ
Φίλαθλος
Φίλαθλος

Απάντηση με παράθεση
γιατί thirio να έχει πρόβλημα ο απολλών; να τιμωρηθεί ο δαμήλος για τις κλεψιές του όπως ο μπατατούδης

οι ομάδα παιδιά πρέπει να μπει σε μια σειρά και να την προφυλάξουμε απο τα λαμόγια που θα θελήσουν να ξανα ασελγήσουν στο σώμα της

η διοίκηση ελπίζω να καταφέρει να πάρει τις μετοχές

με αυτή τη διοίκηση που εμπνέει το κόσμο γιατί είναι απολλωνιστές και πονάνε την ομάδα και δεν είναι λαμόγια πιστεύω ότι άμα σώσουμε φέτος τη χρονιά θα μπορούμε να κάνουμε και κάποια όνειρα ώστε να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας ξανά

27 Απρ 2009, 22:37
Προφίλ
Αρχάριος
Αρχάριος

Απάντηση με παράθεση
Φίλε δεν γνωρίζω πως είναι ακριβώς τα πράγματα αλλά ένας γνωστός μου εργαζόταν σε μια μεγάλη εταιρία εισηγμένη στο χρηματιστήριο που είχε οικονομικά προβλήματα και ενώ τους είχε απλήρωτους για πολύ καιρό δεν έκανε κανένας καταγγελία, γιατί εάν έμπαιναν οι ορκοτοί λογιστές και ελέγχανε την εταιρία θα διαπιστώνανε κρυφά χρέη που θα τα χρησιμοποιούσε το δικαστήριο και θα κύρικτε την εταιρία ποιο γρήγορα υπό πτώχευση. Η εταιρία θα έκλεινε όπως έκλεισε τελικά αλλά αυτοί θα χάναν τα χρηματά τους όπως τα έχασαν τελικά, αλλά κέρδισαν 2-3 μισθούς πριν να κλείσει. Άρα και υπό αυτές τις συνθήκες και με το χρέος να είναι τεράστιο δεν νομίζω να μας συμφέρει να κάνουμε μυνήσεις στον Δαμήλο τελείως συμφεροντολογικά για τον Απόλλων. Εάν δούμε ότι η ομάδα ανακάμπτει και σταθεροποιήται οικονομικά (ή είναι τελείως στο χείλος του γκρεμού πράγμα που απεύχομαι) τότε να τον γ........ε τον π......η. Αλλά άσε τώρα μπάς και γήνει κάτι και σωθόύμε.

Βέβαια ο Απόλλων δεν είναι εταιρεία και έχει και κάποια δυναμη που κάποιοι στην Βουλή και στον Δήμο την υπολογίζουν.

Αλλά φιλέ πόντιε και τσάμπα να τις έδηναν της μετοχές ποιός θα τις πάρει έστω και με 1.000.000 Ευρώ χρέος (που μπορεί να είναι πολύ περισσότερα, έχω ακούσει μέχρι και 4.100.000)? Εσύ θα το έπερνες? Ή θα πρέπει να έχει λεφτά για πέταμα ή να θέλει να κερδίσει από αλλού. Βγάλε το πρώτο, άρα πάμε στο δεύτερο. Και αυτό το 1.000.000 ευρώ σε πόσο καιρό μπορείς να το αποσβέσει κάποιος όσο καλός και αν είναι? Ο Ψωμιάδης σου θυμήζω ότι πήρε την Καβάλα από πολύ χαμηλά, αλλά καθαρή. Νομίζω είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα και θέλει προσοχή.

Τέλος και εγώ το ίδιο πιστεύω με σένα και θέλω ο Απόλλων του Ιωσηφίδη να βγεί από το αδιέξοδο και να βλέπουμε οραίο ποδόσφαιρο από του χρόνου.

Με συγχωρείς που γράφω πολλά, αλλά μου αρέσει να γράφω.

28 Απρ 2009, 13:02
Προφίλ
Φίλαθλος
Φίλαθλος

Απάντηση με παράθεση
καλά και κάνεις και γράφεις πολλά και να συνεχίσεις

δεν έχεις άδικο αλλά νομίζω ότι για της ΠΑΕ μπορεί να ισχύει κάτι άλλο απο ότι σε άλλες εταιρείες γιατί έχουμε το παράδειγμα του πάοκ με το μπάτμαν

δεν είμαι σίγουρος ούτε και μπορείς να τα βάλεις αυτά τα 2 σε ίδιο κουβά απλά το τονίζω

κοίτα και μένα το καλό του απόλλωνα και να πάνε να γαμηθούνε όλοι τους!

αλλά ρε γαμώτο δεν γουστάρεις μέσα σου να τον κυνηγήσουμε τον αλήτη το καλαματιανό ; εντάξει πρώτα την ομάδα μην κάνουμε κακό αντί για καλό αλλά ρε γαμώτο μακάρι να σώσουμε την ομάδα και μετά δαμήλο λαμόγιο φυλάκα!

θέλω να πιστεύω ότι η διοίκηση ξέρει τι κάνει και θα πράξη το σωστό

εγώ δεν τα ξέρω τα άτομα της διοίκησης απο εδώ κάποια πράματα που διάβασα και απο το rossoneri.gr απο όπου ενημερώνομαι αλλά τα πιστεύω τα άτομα και θα το κάνουν το καλό

τώρα όμως πάμε να σώσουμε την ομάδα και μετά θα αναλάβουμε το καλαματιανό!

29 Απρ 2009, 00:31
Προφίλ
Αρχάριος
Αρχάριος

Απάντηση με παράθεση
Φίλε να τον ξεσκίσω θέλω. Εγώ είμαι σίγουρος ότι και αυτό που έγινε με τον Ολυμπιακό πέρσυ ήταν πέρα για πέρα προσχεδιασμένο, γιατί δεν γίνεται ομάδα που πεύτει να κερδίζει έτσι απλά τον πρωταθλητή και οι νομικοί σύμβουλοι των μεταγραφών, μάνατζερ και προπονητές που ασχολούνται χρόνια με το αντικείμενο "ποδόσφαιρο" και αυτά τα παίζουν στα δάχτυλα, όλοι τους να έκαναν λάθος ή παράληψη. Απλά έτσι ο Δαμήλος βγήκε λάδι από την υπόθεση πτώση στην ΄Β του Απόλλων. Να τιμωριθεί και να πάει και φυλακή αλλά πρώτα να σωθεί η ομάδα :skull:

29 Απρ 2009, 14:49
Προφίλ
Φίλαθλος
Φίλαθλος

Απάντηση με παράθεση
επειδή διάβασα το κείμενο που βάλανε τα παιδιά στο rossoneri.gr θα ήθελα όποιος ξέρει κάτι παραπάνω να το γράψει εδώ

εγώ νόμιζα ότι η νέα διοίκηση (με αυτά που διάβαζα) είναι "τρεχαντήρια" και πάνε να κάνουν κάτι καλό αλλά στο κείμενο των rossoneri γράφει ...

"Συγκροτείται διοίκηση πρωτοδικείου. Ποια από τα μέλη της επιτροπής αυτής τρέχουν για τον Απόλλωνα; Μήπως οι περισσότεροι ενεπλάκησαν για λόγους αυτοπροβολής; Υπάρχουν μέλη της επιτροπής αυτής που προκρίνουν πτώση της ομάδας στην Δ’ εθνική για να σβηστούν τα χρέη της αδιαφορώντας για την ξεφτίλα που θα υποστεί ο σύλλογος; "

τι έγινε γαμώτο ούτε αυτή η διοίκηση είναι οι απολλωνιστές που θα μπορούσαμε να στηριχθούμε; γαμώ τη κατάρα μας

ας γράψει κάποιος αν γνωρίζει τι παίζει γενικά με τη διοίκηση . και να σκεφτείτε ότι πριν λίγα χρόνια στην ομάδα είχαμε πρόεδρο τον Αγγελόπουλο!

έπεσα απο τον ουρανό κανονικά όταν διάβασα το κείμενο γιατί νόμιζα ότι η διοίκηση αυτή είναι "δικά μας" παιδιά πρώην συνδεσμίτες κτλ και μπορούμε να στηριχθούμε

για να μην παραιξηγηθώ είμαι μακρυά και δεν γνωρίζω πρόσωπα και πράματα

30 Απρ 2009, 16:00
Προφίλ
Αρχάριος
Αρχάριος

Απάντηση με παράθεση
Φίλε πόντιε οι προσωρινή διοίκηση έχει στελεχωθεί από άτομα που είναι άσχετα με τον χώρο του ποδοσφαίρου, έχουν μικρή σχέση με τον Απόλλων και επιπλέων δεν έχουν και λευτά. Όλοι προσπαθούν να γίνουν τζαμπά μάγκες. Ο πρόεδρος της προσωρινής διοίκησης ήθελε να βάλει στις επόμενες δημοτικές εκλογές υποψηφιότητα για δήμαρχος. Άμα δεν σωθεί ο Απόλλον δεν τον βλέπω να βάζει. Ακόμα είμαστε πάνω από την ζώνη υποβιβασμού αλλά τα χρέοι και οι απλήρωτοι παίχτες με τα "βαριά" τα πόδια μας κάνουν και είμαστε πολύ λίγο αισιόδοξοι για το τι μέλει γεναίσθε. Εγώ προσωπικά δεν τους κατακρίνω (γιατί όταν έχεις προβλήματα με τα οικονομικά σου δημιουργούνται και άλλα προβλήματα με την γυναίκα σου, με τα δάνεια, με τα ενοίκια κ.λ.π. που όσο και να θέλεις δεν σε αφήνουν να έχεις καθαρό μυαλό για τον αγώνα) αλλά πιστεύω ότι εάν θέλουνε τουλάχιστον να ελπίζουνε ότι θα πληρωθούνε, θα πρέπει να παίξουνε για να σωθεί η ομάδα. Τα χρήματα που πήρε ο Απόλλων είναι 11.000 από τους ροσσονέρι, άλλα 80.000 ευρώ από έναν επιχειρηματία, οι παλαίμαχοι μαζέψανε 660 ευρω και ο ερασιτέχνης δεν πέρνει τα ποσοστά του απο τα παιχνίδια και κανόνησε για 60.000 από τον υπουργό πολιτισμού και κάποια άλλα από τον υπουργό Μακ-Θράκης αλλά αυτά δεν έχουν έρθει ακόμα.
Αυτό που προβληματίζει γενικά είναι ότι τα χρέη είναι κοντά στα 3.700.000 και βγαίνουν συνέχεια και καινούρια που είναι πολύ δύσκολα να καλυφθούν. Τώρα εάν είχαμε παίχτες και φέρναμε κάνα - δύο καλά αποτελέσματα η κατάσταση θα παλευόντα αφου θα μπορούσε κάποιος να υπολογίζει στις επιχωριγήσεις,στο παίχτη καλό δίνω παίρνω μικρό και ταλαντούχω και σιγά σιγά την φτιάχνω την ομάδα.
Αλλά εδώ θα πρέπει να τονίσουμε και την αδιαφορία - απειρία από μέρος τις διοίκησης, γιατί κάτι που έλεγε ο Φώτης κάποιοι δεν το πιάσανε. Δεν είναι λαμόγια οι άνθρωποί απλά δεν ξέρουν πιστεύω να κάνουν σωστή δουλειά.
Πάντως ο πόυ....της ο Δαμήλος μας ξέσκησε οικονομικά, απογύμνωσε τον Απόλλων από ότι παίχτι μπορούσε να αποδώσει πραγματικά και μην τολμίσει να ξαναπατήσει το πόδι του στην Καλαμαριά και να πεί ενδιαφέρομαι για τον Απόλλων. Είναι 100% υπεύθηνος για την κατάντια που έχει περιπέσει ο σύλλογος.
Αυτά στο περίπου από όσα ξέρω τα υπόλοιπα και εάν κάνω κάπου λάθως θα σου τα πούν οι άλλοι που ξέρουν περισσότερα.

02 Μάιος 2009, 21:13
Προφίλ
Φίλαθλος
Φίλαθλος

Απάντηση με παράθεση
ωραία στη συγκεκριμένη δύσκολη κατάσταση που βρίσκεται η ομάδα έχει διοίκηση που λειτουργούν με γνώμονα πολιτικές σκοπημότητες και είναι και άσχετοι !!!

ρε παιδιά πρέπει να καταλάβουμε το εξής : αν είναι να διαλύση η ομάδα ας διαλύσει μετά απο προσπάθεια των φιλάθλων να τη σώσουν και αν δεν τα καταφέρουν να πέσει απο αυτούς!! ας αναλάβουν οι συνδεσμίτες καλήτερα με τη βοήθεια νομικού δικού μας !

τώρα η ομάδα θέλει τρεχαντήρια και απολλωνάρες χωρίς καμιά άλλη σκοπιμότητα κτλ

αφού δεν βάζει κανείς τους λεφτά δεν έχουμε χρόνο ούτε χρήμα για να σπαταλάμε για το αν μπορούν ή όχι και για να βοηθάμε σκοπιμότητες

μπροστά οι ΦΙΛΑΘΛΟΙ του συλλόγου

το σημαντικό είναι όμως να πάρουμε τις μετοχές, να είναι στον ερασιτέχνη ή τέλος πάντων όχι στα χέρια του δαμήλου και των υπολοίπων λαμόγιων

τι γίνετε με αυτό; η διοίκηση δεν μπορεί να ανεβάσει μια ανακοίνωση στο site της με τις ενέργειες που κάνει;

εγώ πάντως ότι διαβάσω εδώ και στο rossoneri.gr με αυτό είμαι ....δεν εμπιστεύομαι κανέναν άλλο!

βγήκανε τα κουπόνια ενίσχυσης που λέγανε ; αυτά ποιος τα βγάζει; το τάγμα; η προσωρινή διοίκηση; ποιος ; εγώ πως μπορώ να έχω για να βοηθήσω;

03 Μάιος 2009, 21:16
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 12 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για: