Προβολή αναπάντητων δημοσιεύσεων | Προβολή ενεργών θεμάτων Τώρα είναι 19 Νοέμ 2018, 13:34



Απαντήστε στο θέμα  [ 1 Δημοσίευση ] 
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2008-2009 
Συγγραφέας Μήνυμα
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 20 Αύγ 2008, 17:42
Δημοσιεύσεις: 339
Τοποθεσία: Καλαμαριά
Απάντηση με παράθεση
1η αγωνιστική
20/09 ΦίλιπποςΒέροιας - Α.Ε.Κ.
20/09 ΔιομήδηςΆργους - Βριλήσσια
20/09 Απόλλων - Πανελλήνιος
20/09 Κιλκίς - Π.Α.Ο.Κ.
20/09 Θερμαϊκός - Ζαφειράκης Νάουσας
20/09 Κορωπί - Μινώταυρος Πατρών
21/09 ΑΣΕ Δούκα - Ιωνικός Ν.Φ.

2η αγωνιστική

24/09 Κιλκίς - Κορωπί
24/09 Μινώταυρος Πατρών - Φίλιππος Βέροιας
24/09 Α.Ε.Κ. - Διομήδης Άργους
24/09 Βριλήσσια - Θερμαϊκός
24/09 Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΣΕ Δούκα
24/09 Ιωνικός Ν.Φ. - Απόλλων
24/09 Π.Α.Ο.Κ. - Πανελλήνιος

3η αγωνιστική
27/09 Φίλιππος Βέροιας - Κιλκίς
27/09 Διομήδης Άργους - Μινώταυρος Πατρών
27/09 Θερμαϊκός - Α.Ε.Κ.
27/09 ΑΣΕ Δούκα - Βριλήσσια
27/09 Απόλλων - Ζαφειράκης Νάουσας
27/09 Πανελλήνιος - Ιωνικός Ν.Φ.
27/09 Κορωπί - Π.Α.Ο.Κ.

4η αγωνιστική
04/10 Κιλκίς - Διομήδης Άργους
04/10 Κορωπί - Φίλιππος Βέροιας
04/10 Μινώταυρος Πατρών - Θερμαϊκός
04/10 Α.Ε.Κ. - ΑΣΕ Δούκα
04/10 Βριλήσσια - Απόλλων
04/10 Ζαφειράκης Νάουσας - Πανελλήνιος
04/10 Π.Α.Ο.Κ. - Ιωνικός Ν.Φ.

5η αγωνιστική
11/10 Θερμαϊκός - Κιλκίς
11/10 Διομήδης Άργους - Κορωπί
11/10 ΑΣΕ Δούκα - Μινώταυρος Πατρών
11/10 Απόλλων - Α.Ε.Κ.
11/10 Πανελλήνιος - Βριλήσσια
11/10 Ιωνικός Ν.Φ. - Ζαφειράκης Νάουσας
11/10 Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.

6η αγωνιστική
18/10 Κιλκίς - ΑΣΕ Δούκα
18/10 Κορωπί - Θερμαϊκός
18/10 Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους
18/10 Μινώταυρος Πατρών - Απόλλων
18/10 Α.Ε.Κ. - Πανελλήνιος
18/10 Βριλήσσια - Ιωνικός Ν.Φ.
18/10 Π.Α.Ο.Κ. - Ζαφειράκης Νάουσας

7η αγωνιστική
08/11 Απόλλων - Κιλκίς
08/11 ΑΣΕ Δούκα - Κορωπί
08/11 Θερμαϊκός - Φίλιππος Βέροιας
08/11 Πανελλήνιος - Μινώταυρος Πατρών
08/11 Ιωνικός Ν.Φ. - Α.Ε.Κ.
08/11 Ζαφειράκης Νάουσας - Βριλήσσια
08/11 Διομήδης Άργους - Π.Α.Ο.Κ.

8η αγωνιστική
15/11 Κιλκίς - Πανελλήνιος
15/11 Κορωπί - Απόλλων
15/11 Φίλιππος Βέροιας - ΑΣΕ Δούκα
15/11 Διομήδης Άργους - Θερμαϊκός
15/11 Μινώταυρος Πατρών - Ιωνικός Ν.Φ.
15/11 Α.Ε.Κ. - Ζαφειράκης Νάουσας
15/11 Π.Α.Ο.Κ. - Βριλήσσια

9η αγωνιστική
06/12 Ιωνικός Ν.Φ. - Κιλκίς
06/12 Πανελλήνιος - Κορωπί
06/12 Απόλλων - Φίλιππος Βέροιας
06/12 ΑΣΕ Δούκα - Διομήδης Άργους
06/12 Ζαφειράκης Νάουσας - Μινώταυρος Πατρών
06/12 Βριλήσσια - Α.Ε.Κ.
06/12 Θερμαϊκός - Π.Α.Ο.Κ.

10η αγωνιστική
13/12 Κιλκίς - Ζαφειράκης Νάουσας
13/12 Κορωπί - Ιωνικός Ν.Φ.
13/12 Φίλιππος Βέροιας - Πανελλήνιος
13/12 Διομήδης Άργους - Απόλλων
13/12 Θερμαϊκός - ΑΣΕ Δούκα
13/12 Μινώταυρος Πατρών - Βριλήσσια
13/12 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.

11η αγωνιστική
20/12 Βριλήσσια - Κιλκίς
20/12 Ζαφειράκης Νάουσας - Κορωπί
20/12 Ιωνικός Ν.Φ. - Φίλιππος Βέροιας
20/12 Πανελλήνιος - Διομήδης Άργους
20/12 Απόλλων - Θερμαϊκός
20/12 Α.Ε.Κ. - Μινώταυρος Πατρών
20/12 ΑΣΕ Δούκα - Π.Α.Ο.Κ.

12η αγωνιστική

14/01 Κιλκίς - Α.Ε.Κ.
14/01 Κορωπί - Βριλήσσια
14/01 Φίλιππος Βέροιας - Ζαφειράκης Νάουσας
14/01 Διομήδης Άργους - Ιωνικός Ν.Φ.
14/01 Θερμαϊκός - Πανελλήνιος
14/01 ΑΣΕ Δούκα - Απόλλων
14/01 Π.Α.Ο.Κ. - Μινώταυρος Πατρών

13η αγωνιστική

17/01 Μινώταυρος Πατρών - Κιλκίς
17/01 Α.Ε.Κ. - Κορωπί
17/01 Βριλήσσια - Φίλιππος Βέροιας
17/01 Ζαφειράκης Νάουσας - Διομήδης Άργους
17/01 Ιωνικός Ν.Φ. - Θερμαϊκός
17/01 Πανελλήνιος - ΑΣΕ Δούκα
17/01 Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ.

14η αγωνιστική
24/01 Μινώταυρος Πατρών - Κορωπί
24/01 Α.Ε.Κ. - Φίλιππος Βέροιας
24/01 Βριλήσσια - Διομήδης Άργους
24/01 Ζαφειράκης Νάουσας - Θερμαϊκός
24/01 Ιωνικός Ν.Φ. - ΑΣΕ Δούκα
24/01 Πανελλήνιος - Απόλλων
24/01 Π.Α.Ο.Κ. - Κιλκίς

15η αγωνιστική
31/01 Κορωπί - Κιλκίς
31/01 Φίλιππος Βέροιας - Μινώταυρος Πατρών
31/01 Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.
31/01 Θερμαϊκός - Βριλήσσια
31/01 ΑΣΕ Δούκα - Ζαφειράκης Νάουσας
31/01 Απόλλων - Ιωνικός Ν.Φ.
31/01 Πανελλήνιος - Π.Α.Ο.Κ.

16η αγωνιστική

07/02 Κιλκίς - Φίλιππος Βέροιας
07/02 Μινώταυρος Πατρών - Διομήδης Άργους
07/02 Α.Ε.Κ. - Θερμαϊκός
07/02 Βριλήσσια - ΑΣΕ Δούκα
07/02 Ζαφειράκης Νάουσας - Απόλλων
07/02 Ιωνικός Ν.Φ. - Πανελλήνιος
07/02 Π.Α.Ο.Κ. - Κορωπί

17η αγωνιστική
14/02 Διομήδης Άργους - Κιλκίς
14/02 Φίλιππος Βέροιας - Κορωπί
14/02 Θερμαϊκός - Μινώταυρος Πατρών
14/02 ΑΣΕ Δούκα - Α.Ε.Κ.
14/02 Απόλλων - Βριλήσσια
14/02 Πανελλήνιος - Ζαφειράκης Νάουσας
14/02 Ιωνικός Ν.Φ. - Π.Α.Ο.Κ.

18η αγωνιστική
21/02 Κιλκίς - Θερμαϊκός
21/02 Κορωπί - Διομήδης Άργους
21/02 Μινώταυρος Πατρών - ΑΣΕ Δούκα
21/02 Α.Ε.Κ. - Απόλλων
21/02 Βριλήσσια - Πανελλήνιος
21/02 Ζαφειράκης Νάουσας - Ιωνικός Ν.Φ.
21/02 Π.Α.Ο.Κ. - Φίλιππος Βέροιας

19η αγωνιστική

28/02 ΑΣΕ Δούκα - Κιλκίς
28/02 Θερμαϊκός - Κορωπί
28/02 Διομήδης Άργους - Φίλιππος Βέροιας
28/02 Απόλλων - Μινώταυρος Πατρών
28/02 Πανελλήνιος - Α.Ε.Κ.
28/02 Ζαφειράκης Νάουσας - Π.Α.Ο.Κ.
28/02 Ιωνικός Ν.Φ. - Βριλήσσια

20η αγωνιστική
07/03 Κιλκίς - Απόλλων
07/03 Κορωπί - ΑΣΕ Δούκα
07/03 Φίλιππος Βέροιας - Θερμαϊκός
07/03 Μινώταυρος Πατρών - Πανελλήνιος
07/03 Α.Ε.Κ. - Ιωνικός Ν.Φ.
07/03 Βριλήσσια - Ζαφειράκης Νάουσας
07/03 Π.Α.Ο.Κ. - Διομήδης Άργους

21η αγωνιστική
28/03 Πανελλήνιος - Κιλκίς
28/03 Απόλλων - Κορωπί
28/03 ΑΣΕ Δούκα - Φίλιππος Βέροιας
28/03 Θερμαϊκός - Διομήδης Άργους
28/03 Ιωνικός Ν.Φ. - Μινώταυρος Πατρών
28/03 Ζαφειράκης Νάουσας - Α.Ε.Κ.
28/03 Βριλήσσια - Π.Α.Ο.Κ.

22η αγωνιστική
04/04 Κιλκίς - Ιωνικός Ν.Φ.
04/04 Κορωπί - Πανελλήνιος
04/04 Φίλιππος Βέροιας - Απόλλων
04/04 Διομήδης Άργους - ΑΣΕ Δούκα
04/04 Μινώταυρος Πατρών - Ζαφειράκης Νάουσας
04/04 Α.Ε.Κ. - Βριλήσσια
04/04 Π.Α.Ο.Κ. - Θερμαϊκός

23η αγωνιστική

15/04 Ζαφειράκης Νάουσας - Κιλκίς
15/04 Ιωνικός Ν.Φ. - Κορωπί
15/04 Πανελλήνιος - Φίλιππος Βέροιας
15/04 Απόλλων - Διομήδης Άργους
15/04 ΑΣΕ Δούκα - Θερμαϊκός
15/04 Βριλήσσια - Μινώταυρος Πατρών
15/04 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

24η αγωνιστική
25/04 Κιλκίς - Βριλήσσια
25/04 Κορωπί - Ζαφειράκης Νάουσας
25/04 Φίλιππος Βέροιας - Ιωνικός Ν.Φ.
25/04 Θερμαϊκός - Απόλλων
25/04 Διομήδης Άργους - Πανελλήνιος
25/04 Μινώταυρος Πατρών - Α.Ε.Κ.
25/04 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΕ Δούκα

25η αγωνιστική
02/05 Α.Ε.Κ. - Κιλκίς
02/05 Βριλήσσια - Κορωπί
02/05 Ζαφειράκης Νάουσας - Φίλιππος Βέροιας
02/05 Ιωνικός Ν.Φ. - Διομήδης Άργους
02/05 Πανελλήνιος - Θερμαϊκός
02/05 Απόλλων - ΑΣΕ Δούκα
02/05 Μινώταυρος Πατρών - Π.Α.Ο.Κ.

26η αγωνιστική
09/05 Κιλκίς - Μινώταυρος Πατρών
09/05 Κορωπί - Α.Ε.Κ.
09/05 Φίλιππος Βέροιας - Βριλήσσια
09/05 Διομήδης Άργους - Ζαφειράκης Νάουσας
09/05 Θερμαϊκός - Ιωνικός Ν.Φ.
09/05 ΑΣΕ Δούκα - Πανελλήνιος
09/05 Π.Α.Ο.Κ. - Απόλλων


18 Σεπ 2008, 17:49
Προφίλ WWW
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 1 Δημοσίευση ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron